"The Walking Dead" ocenzurowany w Wielkiej Brytanii!

Za nami premiera 7. sezonu mrocznego "The Walking Dead". Zdawać by się mogło, że we wszystkich krajach, które wykupiły prawa do emisji serialu, premierowy odcinek zostanie pokazany w taki sam sposób. Jednak nic bardziej mylnego...Okazuje się, że pierwszy odcinek nowej serii został ocenzurowany w Wielkiej Brytanii! Dlaczego? Stacja FOX z góry założyła, że ze względu na liczne skargi na brutalność serialu odcinek trzeba ocenzurować. Wycięto przede wszystkim sceny, w których Negan bezlitośnie bije kijem Abrahama i Glenna. Rzecznik prasowy FOX UK wyjaśnił, że telewizja musi dostosować się do zasad Ofcom (brytyjskiej organizacji kontrolującej i nadzorującej rynek mediów i telekomunikacji), która decyduje o tym, co można pokazać i o jakiej porze. Emitowane w późniejszych godzinach powtórki mają być nieocenzurowane...Widzieliście ten kontrowersyjny odcinek?

cenzurażywychtrupówserialeTheWalkingDead

6 sezonów "The Walking Dead" w 4 minuty!

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego telewizja Fox udostępni pierwszy odcinek 7. sezonu "The Walking Dead". Już przed emisją premierowego epizodu wiemy również, że powstanie także 8. sezon serialu i będzie liczył 16 odcinków. Przed powrotem do świata telewizyjnego horroru obejrzyjcie krótki materiał, który streszcza fabułę "The Walking Dead" i robi to w humorystyczny sposób. Uwaga na spojlery!

TheWalkingDeadserialeserialewprodukcji

"The Walking Dead": nowy zwiastun sugeruje śmierć głównego bohatera

Nowa zapowiedź siódmego sezonu "The Walking Dead" przedstawia Dwighta (Austina Amelio), który przemieszcza się na motocyklu pomiędzy nieumarłymi. Wideo trwa niecałą minutę i nie jest specjalnie spektakularne, gdyby nie jeden szczegół. Zwróciliście uwagę na kamizelkę z parą skrzydeł? Wcześniej nosił ją Daryl (Norman Reedus). Był do niej przywiązany na tyle mocno, by twierdzić, że odda ją komuś innemu dopiero po jego trupie... Czy twórcy uśmiercili najbardziej lubianego bohatera serialu? 23 października 2016 roku "The Walking Dead" powróci na ekrany. Nowa seria będzie liczyć 16 odcinków, a ich emisja zostanie podzielona na dwie tury. Na drugą część siódmego sezonu będziemy musieli czekać do lutego przyszłego roku.

TheWalkingDeadseriale

Zwiastun 7. sezonu "The Walking Dead"

Ten dzień obfituje w serialowe zapowiedzi. Prezentowaliśmy Wam już zwiastun nowego sezonu "Sherlocka", a także pierwsze video prezentujące 7. serię "Gry o Tron", a teraz mamy dla was zapowiedź 7. odsłony "The Walking Dead". Fabuła nowych odcinków serialu o zombiakach będzie prawdopodobnie osnuta wokół postaci króla Ezekiela, którego postać pojawia się w zwiastunie. Zobaczcie, o kim mowa. I jak, nie możecie się doczekać? ;)

TheWalkingDeadserialezombie

Nowy serial twórców "The Walking Dead"

W piątek 3 czerwca będzie miał premierę nowy serial twórców hitowego "The Walking Dead"- "Outcast: Opętanie". Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Robert Kirkman. „OUTCAST” jest adaptacją stworzonego przez niego i rysownika Paula Azecetę komiku, który opowiada historię opętanego przez demona Kyle’a Barnesa. Mężczyzna staje przed szansą pozbycia się demona i odzyskania dawnego życia. Zobaczcie zwiastun!

OutcastOpętanieTheWalkingDeadRoberKirkman