Zwiastun najnowszej części "Piratów z Karaibów"

Podczas "Super Bowl" zaprezentowano najnowszy zwiastun filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Będzie to już 5 część filmu o niezwykłych przygodach kapitana Jacka Sparrowa. W jego rolę wcieli się oczywiście Johnny Depp. Od premiery ostatniej części minęło już 6 lat! Fani produkcji są więc zapewne bardzo ucieszeni! Polska premiera filmu odbędzie się 26 maja 2017. Tymczasem obejrzyjcie najnowszy zwiastun!

filmywprodukcjiSuperBowl

Poruszająca reklama Super Bowl. Hyundai nakręcił ją w Polsce!

Hyundai, sponsor Super Bowl, pokazuje zupełnie inne podejście do reklamy. W półtora minutowym materiale nie zobaczycie samochodów koreańskiego koncernu. Wideo zrealizowane z okazji jednego z najważniejszych wydarzeń roku dla Amerykanów a także branży reklamowej zostało nakręcone... w Polsce! A dokładniej w amerykańskiej bazie wojskowej w Żaganiu. Reżyser reklamy Peter Barg, twórca m.in. filmu "Ocalony" z 2013 roku, dał żołnierzom możliwość obejrzenia meczu w towarzystwie rodziny. "Oglądanie Super Bowl jest niesamowite, ale oglądanie go z tymi, których kochasz, jest lepsze" - brzmi przesłanie spotu.

SuperBowlreklamyPolskazagranicą

Uratowała dziewczynkę z rąk handlarza ludźmi. Jej historię przypomniano z okazji Super Bowl

Z okazji odbywających się w Houston mistrzostw w futbolu amerykańskim znanych jako Super Bowl ok. 100 stewardes i stewardów wzięło udział w szkoleniu, które miało przygotować pracowników linii lotniczych do rozpoznawania pasażerów, którzy mogą być ofiarami handlu ludźmi. Wzorem dla nich miała (i ma) być stewardesa Sheila Fedrick, której bohaterską postawę ujawniła dopiero niedawno organizacja charytatywna Airline Ambassadors. W 2011 roku podczas lotu kobieta zwróciła uwagę na zaniedbaną 14-latkę, która podróżowała razem ze starszym, eleganckim mężczyzną. Opiekun dziewczynki nie pozwalał jej samodzielnie odpowiadać, co również zaniepokoiło Fedrick. Stewardesa dyskretnie zasugerowała pasażerce, by poszła do toalety, w której czekał na nią liścik z pytaniem, czy nie potrzebuje ona pomocy. Nastolatka potwierdziła, że jest w niebezpieczeństwie, a Sheila o wszystkim powiadomiła pilota. Po lądowaniu towarzyszący dziewczynce mężczyzna został zatrzymany za handel ludźmi. Obie kobiety do dzisiaj utrzymują ze sobą kontakt.

bohaterskastewardesahandelludźmiSuperBowl

Najlepsze reklamy na Super Bowl 2017

51. edycja Super Bowl, finału amerykańskiej zawodowej ligi National Football League (NFL), za nami! Złośliwi twierdzą, że podczas tego święta sportu liczy się wszystko, tylko nie... sport! Tak, to niezwykłe spoty reklamowe i zwiastuny nowych filmowych produkcji przyciągają dziesiątki milionów widzów. W tym roku za 30-sekundowy spot trzeba było zapłacić rekordową kwotę 5 milionów dolarów! Ale dla największych marek to żaden wydatek. Wśród ich spotów znalazły się prawdziwe perełki. Odpowiedź Airbnb na politykę Donalda Trumpa zamykającego granice USA, czy reklama Kii z niesamowitą Melissą McCarthy to spoty, które koniecznie trzeba zobaczyć! Nie zabrakło też polskiego akcentu. W reklamie producenta samochodów firmy Hyundai widzimy bazę wojskową w Żaganiu, gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze. 90-sekundowy spot pokazuje historię tych, którzy nie mogli obejrzeć meczu w domu... Zobaczcie nasz Top Ten z tegorocznego Super Bowl!

SuperBowltoptenreklamy