Nergal (Behemoth) wystąpił ze Slayerem. "Adaś, nie przeszkadzaj prawdziwym muzykom" [WIDEO]

Behemoth i Slayer są obecnie w trasie koncertowej. Polscy blackmetalowcy z Nergalem na czele oraz legenda trash metalu występują wspólnie w Stanach Zjednoczonych. Podczas jednej z prób przed koncertem w Missoula 17 sierpnia Nergal ze Slayerem wykonali wspólnie kawałek z 1983 roku "Evil Has No Boundaries". Nagranie "wokalnego popisu" Adama Darskiego dostępne jest w sieci, a fani metalu nie stronią od złośliwych komentarzy. "Adaś, nie przeszkadzaj prawdziwym muzykom..." - pisze użytkownik YouTube'a o nazwie Rudal. "No cóż. Pozwolili chłopakowi czuć się gwiazdą ale wyłączyli mu mikrofon chyba" - zauważa Adam. Jak Nergal wypadł na scenie ze Slayerem? Obejrzyjcie wideo i przekonajcie się sami! Utwór "Evil Has No Boundaries" ma dla Nergala szczególne znaczenie. Wokalista napisał na swoim koncie na Instagramie, że kiedy po raz pierwszy usłyszał ten kawałek, słowo "evil" fonetycznie przypominało mu "piwo", więc tak też je śpiewał. "Kiedy opowiedziałem tę historię gitarzystom Slayera - Kerry'emu [Kingowi] oraz Gary'emu [Holtowi], oni powiedzieli: 'Zróbmy to! W końcu tu jesteśmy'. Dobrze znałem ten tekst, jestem więc tutaj... i dzielę scenę z jednym z najlepszych zespołów na tej planecie, w dodatku w jednej z moich ulubionych piosenek" - dzieli się wspomnieniami lider Behemotha.

NergaliSlayerSlayermetal

Komiks "Slayer: Repentless" - pierwsze strony

Slayer od lipca zapowiada komiks oparty na swoim ostatnim albumie "Repentless". Jednego po obejrzeniu klipów do trylogii "Repentless", "You Against You" oraz "Pride in Prejudice" możemy być pewni - przemocy i krwi wydawnictwu nie zabraknie. Komiks będzie składać się z trzech odcinków. Pierwszy trafi do sprzedaży 25 stycznia 2017 roku. O tym jak prezentuje się okładka zapowiadanego komiksu, możecie się przekonać na oficjalnej stronie loudwire.com. Link zamieściliśmy poniżej. Jak Wam się podoba rysunkowy Tom Araya?

Slayertrashmetalkomiksy

Slayer: "Zobaczcie brutalną rzeź"!

Slayer udostępnił właśnie ostatni obraz swojej teledyskowej trylogii. Pomysł dotyczył kawałków z zeszłorocznej płyty "Repentless”. Kojarzeni z ciężkimi brzmieniami trashmetalowcy postanowili w końcu zobrazować swoją muzykę bez żadnych ograniczeń. Wideoklipy pełne są krwi i przemocy. Nie brakuje w nich podrzynania gardeł, roztrzaskiwania czaszek i wypruwania wnętrzności. Czy tak w przyszłości będą wyglądać wszystkie teledyski metalowych zespołów? "Nasza trylogia powiązana z "Repentless" została wreszcie ukończona. Zobaczcie brutalną rzeź w zupełnie nowym klipie autorstwa BJ McDonnella. Zostaliście ostrzeżeni" - do obejrzenia nagrania zachęcają muzycy. Fanom taka interpretacja Slayera spodobała się na tyle, że proszą reżysera o nakręcenie filmu na podstawie teledyskowej trylogii!

Slayertrashmetalmuzycznepremiery

Slayer: Zapowiedź klipu do „Pride In Prejudice”

Legenda trash metalu udostępniła w sieci zapowiedź wideo do kawałka "Pride In Prejudice". W teledysku ponownie ma się pojawić Danny Trejo ("Maczeta"), który o ostatnich, pełnych przemocy klipach zespołu mówi: "W więzieniu są tylko dwa rodzaje ludzi - drapieżcy i ofiary. Będąc fanem Slayera jesteś drapieżnikiem". Premiera całego teledysku już wkrótce!

Slayertrashmetalmuzycznepremiery

Mandolina Toma Araya do kupienia!

Basista i wokalista Slayera odwiedził niedawno sklep muzyczny w Dublinie. Jego właściciel napisał na Facebooku: "Jeśli widzieliście nasz post sprzed tygodnia, wiecie, że Tom ze Slayera był u nas i kupił mandolinę. Następnego dnia ją zwrócił, żeby wziąć elektryczną. Ta, na której grał, jest na sprzedaż. Jeśli jesteś tak wielkim jego fanem jak ja, musisz ją mieć w swojej kolekcji. Dzięki, Tom, za odwiedziny i zakupy. Mam nadzieję, że zobaczymy się podczas kolejnej trasy". Krótki materiał wideo przedstawia, jak muzyk gra na czterostrunowym instrumencie i świetnie się przy tym bawi!

SlayergitaraAraya

28 lat "South of Heaven"

5 lipca 1988 roku ukazał się czwarty, studyjny album zespołu zaliczanego do tzw. "Wielkiej Czwórki" trash metalu, Slayera. "Jeżeli ktoś myśli, że najmocniejszą płytą Slayer'a jest Christ Illusion, albo że siłą perkusji jest tylko prędkość i blasty, niech posłucha South of Heaven a zaprawdę powiadam Wam: zapłacze"- pisał Piotr Kruczek za pośrednictwem strony www.metal.pl. Poniżej przedstawiamy wszystkie utwory, które znalazły się na płycie.

28latSuothOfHeavenSlayertrashmetal