Lewandowski nie ma talentu plastycznego? To wideo jest hitem sieci!

Na YouTubie pojawił się opublikowany przez Bayern Monachium niespełna półtora minutowy filmik z udziałem bramkarza Manuela Neuera oraz kapitana naszej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Piłkarze stanęli przed zadaniem narysowania czegoś, co kojarzy im się z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. O ile obrazek Niemca bez wątpienia przedstawia świętego Mikołaja, o tyle z oceną dzieła Lewego mamy małe problemy. Bazgroły napastnika przypominają raczej Ciastka, bohatera animacji "Shrek". Internauci żartują, że jeśli rysunek rzeczywiście powstał z myślą o brodatym panu w czerwonym płaszczu, do Lewandowskiego "przychodzi jakiś dziwny koleś". Co myślicie o wykonaniu zadania przez obydwu piłkarzy? My jesteśmy jednogłośni - dobrze, że Lewy wybrał zawód sportowca, a nie artysty!

MikołajLewandowskiegoRobertLewandowskichristmas

Lewandowski zmienia fryzurę, internauci reagują! Zobacz najlepsze memy!

"Czasem musisz coś zmienić" - napisał na Instagramie Robert Lewandowski, zaskakując fanów nową fryzurą. O zdjęciu najpopularniejszego polskiego piłkarza głośno jest od wczoraj. Fotografię przedstawiającą metamorfozę Lewego w ciągu niewiele ponad godziny polubiło aż 330 tys. osób. Nie wszystkim jednak spodobała się ta nagła zmiana wizerunku. Internauci żartują, że utlenione włosy są rezultatem przegranego zakładu lub wynikiem spożycia... glutenu. W sieci powstają liczne memy związane z odmianą kapitana naszej reprezentacji. Najśmieszniejsze przedstawiamy w naszej galerii. Zobaczcie koniecznie!

memyzLewymRobertLewandowskihumor

Robert Lewandowski ma swoją ulicę! Za tym pomysłem stoją gimnazjaliści!

Leżąca na Śląsku Kuźnia Raciborska jest na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą ulicy, której patronem został Robert Lewandowski! Tabliczka z imieniem i nazwiskiem kapitana naszej piłkarskiej reprezentacji zastąpiła tą z nazwiskiem Karola Świerczewskiego, komunistycznego generała Armii Czerwonej i Ludowego Wojska Polskiego, która znika z przestrzeni miejskiej w związku z ustawą dekomunizacyjną. Zmiany tabliczki dokonał burmistrz Paweł Macha. Jednak najdłuższa ulica w mieście mogłaby zostać nazwana "Szkolną", gdyby nie inicjatywa gimnazjalistów z tamtejszej szkoły! To oni zebrali potrzebne podpisy, które następnie przekazali władzom miasta. Chociaż kilku radnych nie poparło ich pomysłu, to pozostali wyrazili się o nim przychylnie. Sam Robert Lewandowski nie miał nic przeciwko! "To taka lekcja demokracji i chyba pierwsza w Polsce ulica Roberta Lewandowskiego. Myślę, że to dobra promocja dla miasta i dla pana Roberta. Mam nadzieję, że tabliczka nie stanie się obiektami kolekcjonerskimi i nie będę musiał jej co chwilę przykręcać" - mówił burmistrz cytowany na antenie Radia Vanessa. To kolejny sukces naszego zawodnika! ;)

ulicaRobertaLewandowskiegoRobertLewandowskipiłkanożna

Robert Lewandowski chce zmierzyć się z Legią w Lidze Mistrzów!

Podczas wywiadu udzielonego na łamach "Przeglądu Sportowego" Robert Lewandowski stwierdził, że bardzo chciałby zmierzyć się z Legią Warszawą w Lidze Mistrzów. Najlepszy napastnik Polskiej Reprezentacji dodał jednak, że "patrząc na ostatnie wyniki Legii, nie wygląda to najlepiej". Miejmy nadzieję, że popularni "Wojskowi" już za 2 tygodnie znajdą się w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

RobertLewandowskiLigaMistrzówLegiaWarszawa

Lewandowski śpiewa z Kotem w reklamie!

Wszyscy dobrze wiemy, jak świetnie Robert Lewandowski spisuje się na boisku. Kto by przypuszczał, że będzie nam dane... posłuchać jak śpiewa! Piłkarz wystąpił obok Tomasza Kota w nowej reklamie T-Mobile. Gwiazdy śpiewają do muzyki utworu "Blurred Lines" Robina Thicke'a. Jak oceniacie ich wokalne poczynania? Pewnie też was ciekawi, jakie pieniądze przekonały Lewandowskiego do takiego występu :) Musicie to zobaczyć!

LewandowskiśpiewaRobertLewandowskiTomaszKot

Szymon Marciniak sędzią meczu Lewandowskiego w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Szymon Marciniak poprowadzi wtorkowe spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego zmierzy się z portugalską drużyną Benfica Lizbona. W tym sezonie to już piąte spotkanie w tych prestiżowych rozgrywkach, które poprowadzi polski arbiter. Szymon Marciniak ma szczęście do spotkanie z polskimi zawodnikami, wcześniej prowadził m.in. mecz Sevilli z Juventus'em (1:0 dla zespołu Krychowiaka) oraz Real'u z Romą (2:0 dla zespołu prowadzonego przez Zidana).

SzymonMarciniakRobertLewandowskiLigaMistrzówBayernBenfica