Maturzystki nagrały własną wersję "Pitbulla". Szkoła wyciągnie konsekwencje

Maturzystki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim nagrały własną wersję filmu Patryka Vegi. Ich "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" szybko stał się hitem internetu. Nie spodobało się to władzom szkoły... Możliwe, że wobec uczennic "zostaną wyciągnięte konsekwencje mieszczące się w ramach prawa oświatowego" - mówi dyrektorka placówki. Krótkie wideo częściowo zostało nakręcone na terenie ekonomika, w niektórych scenach udział wziął wychowawca uczennic, a wypowiedziane przez dziewczyny przekleństwa nie zostały "wypikowane". "Ekonomik. Niebezpieczne kobiety" miał być wstępem do studniówkowego filmu dostępnym w 20 kopiach. Wideo jednak, pomimo założeń uczennic, zostało publicznie udostępnione w sieci. W związku z negatywną reakcją dyrektorki szkoły oraz tych, którzy poważnie odebrali parodię dziewczyn, film usunięto. Na YouTubie dostępny jest tylko jego 20-sekundowy fragment.

remakePitbullapolskiekinoPitbull

Kolejny "Pitbull" bez Vegi i Stramowskego. Znamy nazwisko nowego reżysera

Kolejny "Pitbull" powstanie bez udziału Patryka Vegi. Reżyser poprzednich części i twórca całej serii wyjaśnił na Facebooku, że próbowano narzucić mu pomysł obsadowy. "Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami" - napisał. W ślad za nim poszedł też Piotr Stramowski, filmowy Majami. Wiadomo już, że na stołku reżyserskim kolejnego "Pitbulla" zasiądzie Władysław Pasikowski, twórca takich filmów, jak "Psy", "Pokłosie" i "Jack Strong". Czy nazywany "ojcem chrzestnym polskiego kina akcji" reżyser będzie godnym następną Vegi i czy podoła realizacji filmu bez udziału jego głównego aktora? Tymczasem wiadomo, że Patryk Vega planuje w swojej najnowszej produkcji zastąpić policjantów lekarzami - filmowiec pracuje nad obrazem polskiej służby zdrowia.

Pitbullpolskiekinofilmywprodukcji

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - zobacz najnowszy trailer!

W dniu dzisiejszym opublikowany został najnowszy trailer filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Ekranizacja Patryka Vegi do kin wejdzie 11 listopada. Film to kolejna cześć serii "Pitbull" tym razem obali stereotypowy obraz policji, w której największe sukcesy odnoszą mężczyźni. Filmowa jesień zapowiada się niezwykle ekscytująco! O kolejnych premierach powakacyjnych będziemy informować na bieżąco.

filmywprodukcjiPitbull

Znamy premierę filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

Twórcy "Pitbulla. Niebezpiecznych kobiet" zakończyli już prace na planie. Film trafi do kin 11 listopada. Kolejna produkcja Patryka Vegi obali stereotypowy obraz policji, w której największe sukcesy odnoszą mężczyźni. Filmowa jesień zapowiada się niezwykle ekscytująco! O kolejnych premierach powakacyjnych będziemy informować na bieżąco.

filmywprodukcjimęskiekinoPitbull