Marilyn Manson wystąpi w Polsce w 2017 roku

Marilyn Manson znowu szokuje. Kontrowersyjny muzyk kilka dni temu udostępnił teaser zapowiadający jego nową płytę "SAY10", w którym drze biblię. Na końcu krótkiego klipu widzimy też ciało bez głowy. Niektórzy dopatrują się nawiązań do Donalda Trumpa. "Przyszedł czas dla mnie jako artysty, by zadać nowe pytania, na które nie będzie prostych odpowiedzi. Nigdy!" - zapowiada wydawnictwo Manson. Premiera albumu zapowiedziana jest na Walentynki. W związku z promocją krążka Brian Warner wyrusza w trasę koncertową. W końcu potwierdzają się też plotki o wizycie Mansona w Polsce! Wokalista wraz z zespołem zagra podczas kolejnej edycji Metal Hammer Festivalu, 21 lipca 2017 roku w katowickim Spodku. Sprzedaż biletów ruszy 23 listopada 2016 roku. Nie poznaliśmy jeszcze gości specjalnych, którzy będą towarzyszyć headlinerowi imprezy.

MarilynMansonmuzycznepremierykoncerty

Przerażający Marilyn Manson w zapowiedzi "Salem"

Trzeci sezon "Salem" swoją premierę będzie miał 2 listopada 2016 roku i ukaże wojnę między diabłem, a wiedźmą Mary Sibley (Janet Montgomery). W sieci pojawił się teaser z Marilynem Mansonem w roli morderczego golibrody. Scenarzysta, Brannon Braga, wyznał, że Manson bardzo szybko tchnął życie w naszkicowanego bohatera. Podobno muzykowi udało się to za namową reżysera, który radził, aby po prostu był sobą. Biorąc pod uwagę zwiastun, to trochę przerażające...

serialeMarilynMansonSalem

Upadek Marilyna Mansona

Do sieci trafiły nagrania z wspólnej trasy koncertowej Marilyna Mansona i Slipknota. Niepokoi na nich stan antychrysta, który kilka razy upada na scenie i zapomina tekstu. Wokalista najpewniej jest pod wpływem zaburzających zdolność trzeźwego myślenia substancji. Nie byłoby to niczym odkrywczym, ponieważ Manson ma na swoim koncie nie tylko występy, ale także liczne wywiady, które dowodzą jego nieustanemu balangowaniu. Martwi jednak to, że podążając życiową ścieżką gwiazdy rocka, nie trzyma się już na nogach. Uzależnienie od używek było główną przyczyną złożenia pozwu rozwodowego przez byłą żonę muzyka, Ditę Von Teese. Mamy nadzieję, że Manson zadba o siebie. Oby grudniowy koncert w Warszawie nie był ostatnią szansą usłyszenia go na żywo w naszym kraju. Poniżej znajdziecie nagrania dziwnego zachowania artysty z różnych perspektyw.

MarilynManson

Justin Bieber sprzedaje koszulki Marilyna Mansona, twierdząc, że jest od niego "większy"

Gwieździe popu kariera muzyczna widocznie nie wystarcza, ponieważ teraz chce się zajmować także projektowaniem mody. Justin Bieber otworzył niedawno własny sklep w Nowym Jorku. Na tymczasowym stoisku można kupić zaprojektowane przez wokalistę ubrania promujące trasę Purpose World Tour 2016. W internetowym sklepie z luksusową odzieżą, www.barneys.com, pojawiły się jego nowe koszulki za bagatela 195$. Największą popularnością cieszy się motyw z twarzą Marilyna Mansona z przodu t-shirtu oraz napisem "Bigger Than Satan" na plecach. Zastanawiamy się, o kim myślał Justin Bieber tworząc ten projekt. O fanach obydwu muzyków? Mało prawdopodobne... Wciąż jeszcze pamiętamy tytuł płyty Kanye'go Westa "Yeezus" w stylu Metallici, który dumnie na swoich piersiach nosiło grono miłośników amerykańskiego rapera. Marilyn Manson w odpowiedzi udostępnił za pośrednictwem Instagrama selfie, na którym widzimy go w koszule z napisem "Justin Bieber". Komentarz "Satana" jest krótki: "Bigger than Bieber". Czy bożyszcze nastolatków ma prawo porównywać się do kontrowersyjnego artysty?

MarilynMansonJustinBieber

Marilyn Manson: nowa płyta i koncert w Polsce. Będzie "szatańsko"!

Rok temu ukazał się 9. album studyjny zespołu Marilyn Manson. "The Pale Emperor" udowodnił, że Brian Hugh Warner (tak naprawdę nazywa się "dziecko" Marilyn Monroe i Charlesa Mansona) wraca do formy. Wena kontrowersyjnego muzyka widocznie nie opuszcza, ponieważ zapowiedział datę premiery kolejnej płyty. Zeszłoroczne Walentynki pamiętamy szczególnie ze względu na sukces "Deadpoola". O filmie mówi się do tej pory. 14 lutego 2017 roku będzie dniem Mansona. Na sklepowych półkach pojawi się wtedy jego najnowsze dzieło, "Say10". Wam też wymowa tytułu kojarzy się ze słowem "Satan"? Czy Manson chce powrócić ze swoją ciemniejszą stroną? Możliwe, że ruszy w trasę promującą nowe wydawnictwo? W sieci pojawiły się nieoficjalnie informacje o grudniowym koncercie w Warszawie. Przypominamy, że ostatni występ Mansona w Polsce miał miejsce cztery lata temu, a bilety wyprzedały się w mgnieniu oka. Czekamy na potwierdzenie fanowskich teorii i oświadczenie zespoły w sprawie rozpiski trasy koncertowej. Mamy nadzieję, że to nie był fotomontaż!

Say10Walentynki2016MarilynManson