Korn: Bring Me The Horizon to nadzieja rocka

Muzycy Korna docenili ostatnio zespół, który w tym roku zagrał na Woodstocku. W jednym z ostatnich wywiadów przyznali, że podziwiają Bring Me The Horizon szczególnie za świeżość i oryginalność, jaką wnoszą do współczesnej muzyki. Ostatni krążek grupy Oliego Sykesa, zeszłoroczny "That's the Spirit", zawiera dużo elektroniki, co nie podoba się większości fanów. Metalcore'owe brzmienia z każdym ich krążkiem są coraz łagodniejsze. Co myślicie o opinii Korna?

BringMeTheHorizonKornmetalcore

Korn zmierza w mroczą stronę... Zobaczcie nowy teledysk

W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk do drugiego utworu nowej płyty Korna. Obraz "Insane" podobnie do "Rotting In Vain" jest bardzo mroczny. Przedstawia jedną z najbardziej przerażających praktyk, jaka była kiedyś niesamowicie popularna. Na przełomie wieków XIX i XX, aby na dłużej zachować wspomnienia o zmarłych, robiono im zdjęcia. Na fotografiach pośmiertnych często pojawiały się dzieci, ponieważ to one odchodziły szczególnie przedwcześnie. Czy cała płyta Korna będzie utrzymana w schizofrenicznym klimacie? Przekonamy się już 21 października 2016 roku, kiedy „The Serenity of Suffering” trafi na rynek.

muzycznepremieryKornpostmortem

"Obłąkany" utwór Korna zapowiada nową płytę

Pod koniec lipca zespół Korn zaprezentował nam promujący nową płytę utwór „Rotting in Vain”. W teledysku wystąpił aktor znany z serialu "Synowie Anarchii". W sieci pojawił się właśnie drugi kawałek zapowiadanego albumu. Przypominamy, że premiera krążka planowana jest na 21 października 2016 roku. "The Serenity of Suffering" ma być utrzymany w stylu klasycznych, najpopularniejszych kawałków Korna z "Untouchables". Jak Wam się podoba "Insane"? Wielu twierdzi, że jest lepszy od "Hardwireda" Metallici!

muzycznepremieryKorn

Cały Korn w półtorej minuty!

21 października ukaże się nowa płyta zespołu Korn. Niedawno w sieci pojawił się teledysk do utworu "Rotting in Vain", w którym wystąpił Tommy Flanagan, znany z serialu "Synowie Anarchii". Jeśli nie znacie dobrze twórczości Korna, możecie nadrobić zaległości w zaledwie półtorej minuty :) YouTuber Pete Cottrell z kolegami nagrali krótki film i pokazali charakterystyczne dźwięki gitary oraz inne elementy wyróżniające amerykańską grupę nu metalową. Sprawdźcie, jak można krótko przedstawić esencję ulubionego zespołu!

KornYouTube

Korn: nowa płyta i klip do "Rotting in Vain"

"I wouldn't be angry if you just fucking cried"- tymi słowami zaczyna się utwór Korna z nowej płyty "The Serenity of Suffering". Teledysk do "Rotting in Vain" trafił do sieci cztery dni temu, a już wyświetliło go prawie 1,5 mln osób. Promujący nowe wydawnictwo numer utrzymany jest w klimacie, który fanom na pewno kojarzy się z wielkimi czasami zespołu z końcówki XX i początku, XXI wieku. Ich 12. album zrealizowany został z gościnnym udziałem Coreya Taylora, wokalisty Slipknota. Na sklepowych półkach ukaże się 21 października 2016 roku. Jak Wam się podoba nowy teledysk Korna?

muzycznepremieryKorn