Kabanos zapowiedział nową trasę!

Kabanos zapowiedział nową trasę koncertową! Do Góry Do Chmury Tour rozpocznie się 23 września w rodzinnym mieście Zenka, Piasecznie, i zakończy 10 grudnia w warszawskiej Progresji. 21 października zespół odwiedzi Kraków, dzień później Katowice. Grudniowe koncerty zacznie występ Pod Palmą w Rzeszowie (pierwszy piątek miesiąca). 3 grudnia fani Kabanosa będą mieli okazję usłyszeć go na żywo w Lublinie. "Mamo, jest mi tu dobrze" zabrzmi w 4 grudnia w Chełmie. Pozostałe miasta z listy tasy możecie poznać na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku. Do zobaczenia!

KabanosKoncertyWPolscetrasakoncertowa

Zenek (Kabanos): "Nagrania drugiej solowej płyty rozpoczęte"!

Dzisiaj rano na facebookowym profilu Zenka Kupatasy pojawiła się informacja o tym, że nagrania następcy tegorocznego "33" oficjalnie ruszyły! Fani mają nadzieję, że tym razem teksty będą "po polsku", a wokalista Kabanosa nie zaszyfruje słów. Making off jest na razie owiany tajemnicą i oprócz tego, że w produkcji bierze udział także Michał "Misiek" Żeńca i Marcin "Marchewa" Mackiewicz, nie wiemy nic o drugim solowym albumie Zenka. Muzyk obiecuje nas zaskoczyć!

KabanosmuzycznepremieryZenekKupatasa

Zapowiadana premiera klipu Kabanosa

"Zespół taki sam, jak żaden" o 22.30 udostępnił w sieci klip do utworu "Ballada o Zenku". Piosenka humorystycznie przedstawia skutki spotkania wokalisty z Piotrem "Makakiem" Szarłackim, dziennikarzem muzycznym. Premiera nagrania zapowiadana była w różnych serwisach społecznościowych, w tym na Facebooku. Co myślicie o kolejnym obrazie "Balonowego Albumu"?

BalladaoZenkuKabanos