Justin Bieber w reklamie T-Mobile na Super Bowl 2017!

W sieci pojawiła się reklama T-Mobile stworzona specjalnie na Super Bowl, w której udział wziął Justin Bieber. Piosenkarz wcielił się w "eksperta od świętowania", który przybliża historię tanecznych ruchów wykonywanych przez graczy futbolu amerykańskiego po zdobyciu punktu dla swojej drużyny. Bieber również sam prezentuje, jak najlepiej wykonywać szalone tańce! Sieć T-Mobile zachęca w ten sposób swoich klientów do tworzenia własnych ruchów tanecznych oraz do udostępniania ich w mediach społecznościowych z hasztagiem #UnlimitedMoves. Najlepsze filmiki zostaną wybrane właśnie przez Justina, który później udostępni je na swoim profilu. Super Bowl już 5 lutego! W jednym z naszych poniższych materiałów znajdziecie najciekawsze spoty reklamowe, które powstały z okazji tego najważniejszego sportowego wydarzenia w USA.

JustinBieberYouTubereklamy

"Dotknęłam Justina Biebera" - polska YouTuberka kolejny raz zalana falą hejtu

Na koncert Justina Biebera w Krakowie czekało tysiące fanów. Ci najzagorzalsi nazywają się wzajemnie "Beliebers". Jedną z nich jest YouTuberka Angelika Mucha (Littlemooonster96), która postanowiła o kanadyjskim wokaliście wydać książkę... "Królowa Snapchata" w dniu koncertu swojego idola relacjonowała wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mimo że snapy z założenia miały być widoczne kilka sekund (maks 24 godziny), a później znikać na zawsze, wiemy, że co znalazło się w internecie, już tam pozostanie... Na YouTubie pojawił się film z relacją Angeliki tamtego dnia. Blogerka płacze na nim ze wzruszenia, ponieważ... dotknęła ręki Justina Biebera. A w sieci zawrzało... Oceńcie sami, czy takie emocje związane z kontaktem idola są normalnym przeżyciem, czy fala hejtu, jaka spłynęła na Angelikę, jest uzasadniona.

JustinBieberLittleMooonster96hejt

Polska Youtuberka wydała książkę o... Justinie Bieberze

Littlemoonster96, która zaistniała w internecie głównie dzięki swoim filmikom na Youtubie i Snapchacie, radzi nastolatkom jak się malować, pokazuje w co się ubiera oraz dzieli opiniami o otrzymanych prezentach. Wykorzystując swoją popularność postanowiła napisać książkę. Tematyka wydawnictwa wcale nie będzie związana z jej dotychczasową działalnością... "Justin Bieber. Powrót na szczyt" wytłumaczy, "za co kochamy Justina". Na sklepowych półkach pojawiła się 12 października 2016 roku. Prawdziwe nazwisko "królowej Snapchata" to Angelika Mucha. Czy jej książka była na pewno dobrym pomysłem? Ile o życiu kanadyjskiego celebryty może wiedzieć dziewiętnastolatka z Katowic?

JustinBieberYouTubeLittlemoonster96

Justin Bieber sprzedaje koszulki Marilyna Mansona, twierdząc, że jest od niego "większy"

Gwieździe popu kariera muzyczna widocznie nie wystarcza, ponieważ teraz chce się zajmować także projektowaniem mody. Justin Bieber otworzył niedawno własny sklep w Nowym Jorku. Na tymczasowym stoisku można kupić zaprojektowane przez wokalistę ubrania promujące trasę Purpose World Tour 2016. W internetowym sklepie z luksusową odzieżą, www.barneys.com, pojawiły się jego nowe koszulki za bagatela 195$. Największą popularnością cieszy się motyw z twarzą Marilyna Mansona z przodu t-shirtu oraz napisem "Bigger Than Satan" na plecach. Zastanawiamy się, o kim myślał Justin Bieber tworząc ten projekt. O fanach obydwu muzyków? Mało prawdopodobne... Wciąż jeszcze pamiętamy tytuł płyty Kanye'go Westa "Yeezus" w stylu Metallici, który dumnie na swoich piersiach nosiło grono miłośników amerykańskiego rapera. Marilyn Manson w odpowiedzi udostępnił za pośrednictwem Instagrama selfie, na którym widzimy go w koszule z napisem "Justin Bieber". Komentarz "Satana" jest krótki: "Bigger than Bieber". Czy bożyszcze nastolatków ma prawo porównywać się do kontrowersyjnego artysty?

MarilynMansonJustinBieber