Świąteczny utwór w wykonaniu Jimmiego Fallona i innych gwiazd!

Jimmy Fallon, znany aktor oraz gospodarz słynnego "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" nagrał świąteczną piosenkę. Jest to "Wonderful Christmastime", który w oryginale został nagrany przez Paula McCartneya w 1979 roku. Fallonowi w realizacji pomogli członkowie zespołu The Roots, którzy współpracują z nim w jego talk-show, a także liczne gwiazdy Reese Witherspoon, Matthew McConaughey, Scarlett Johansson, Tori Kelly i Seth MacFarlane, którzy niedawno pracowali nad kinowym filmem "Sing". Co więcej, Fallon zaprosił także samego Paula McCartneya do zaśpiewania bożonarodzeniowej piosenki! Zobaczcie czy udało się im stworzyć coś równie dobrego jak oryginał!

christmasJimmyFallon

Metallica zagrała swój hit na dziecięcych instrumentach!

Nadszedł długo oczekiwany dzień premiery nowej płyty Metalliki. Na następcę "Death Magnetic" czekaliśmy osiem lat. Dzięki "Hardwired... To Self-Destruct" thrashowi królowie wrócili na tron. Przy okazji promocji nowego albumu muzycy pojawili się w programie Jimmy'ego Fallona, gdzie zagrali "Enter Sandman" na... dziecięcych instrumentach! Metallicę wspomógł zespół The Roots oraz sam prowadzący. W ruch poszły małe bębenki, cymbałki czy miniaturowe gitary. Czy występ w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” był dziecinnie prosty? Obejrzyjcie nagranie!

MetallicatrashmetalJimmyFallon

Jimmy Fallon rozwikłał zagadkę fryzury Donalda Trumpa!

Donald Trump był ostatnio gościem w programie rozrywkowym Jimmy'ego Fallona "The Tonight Show". Showman postanowił wykorzystać spotkanie i sprawdzić, czy bujna fryzura kandydata republikanów na prezydenta USA jest prawdziwa. Zapytał więc Trumpa, czy może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, zanim obejmie on urząd prezydenta i czy mógłby potargać jego charakterystyczną fryzurę. Oczywiście Trump wiedziony marzeniami o większej przychylności wyborców przystał na jego propozycję! Czy włosy przeciwnika Clinton są prawdziwe? Musicie to zobaczyć!

DonaldTrumpJimmyFallonTheTonightShow

Céline Dion dała czadu u Fallona!

Céline Dion była ostatnio gościem w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Często pojawiającym się punktem w show tego znanego komika jest sekwencja "'Wheel of Musical Impressions", w której muzycy naśladują sposób śpiewania swoich kolegów z branży. Z takim właśnie zadaniem przyszło zmierzyć się Céline, jednak pewną trudnością był repertuar...Jaki? Koniecznie zobaczcie to video. W linkach poniżej znajdziecie wybrane przez nas najlepsze momenty z programu Fallona z innymi gwiazdami :)

CelineDionJimmyFallonśpiew