Popek da się zgnoić. Jego roast już w marcu!

Kto by pomyślał, że Król Albanii będzie miał swój roast! Już 11 marca w Hali Koło przy Obozowej 60 w Warszawie zgromadzą się prawdziwe tłumy, które zobaczą, jak zaproszeni goście nie zostawiają na Popku suchej nitki. "Obrażać tego nakoksowanego wariata z odległości kilku metrów na jednej scenie, to nie lada wyzwanie, ale znalazła się grupa śmiałków/samobójców, którzy się tego podjęli.Po tym roaście nie będzie już żadnych granic do przekroczenia. Żadna mama nie będzie damą, a łzy będą leciały jak wodospady. Żadne heszke w meszke, tylko wyciągajcie wszywki i widzimy się na miejscu" - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku. Kto będzie obrażał Króla Albanii? Wśród zaproszonych gości znaleźli się: komicy Patryk Czebańczuk i Paweł Chałupka, Bilguun Ariunbaatar, a także zawodnik MMA i komentator sportowy Łukasz „Juras" Jurkowski. Ceny biletów zaczynają się od 40 zł. Na razie nie wiadomo, czy wydarzenie będzie transmitowane. Liczymy, że tak! To trzeba zobaczyć!

RoastPopkaGangAlbaniiPopek

"Zacząłem sobie ciąć mordę z tęsknoty za krajem"

"Wódka plus Polska równa się Popek. Wyjechałem z Polski poszukiwany listem, wróciłem jako artysta" - mówił o sobie Popek. Kontrowersyjny raper pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie nie szczędził przekleństw. Opowiadał o modyfikacjach ciała, jakie przeszedł, swojej muzyce a także o rodzinie. Lider Gangu Albanii wyznał także powody, dla których zdecydował się na skaryfikację. O charakterystycznej bliźnie na twarzy mówił: "Ja nie robię tego pod publiczkę, żeby kogoś wystraszyć. To jest silniejsze ode mnie. Ja się tego boję, tak samo jak każdy, kto chciałby sobie pociąć mordę, ale ja płacę gościowi za przelot z Australii i on przyjeżdża do mnie do domu i ja się kładę i robię to. Później to oglądam i pytam: dlaczego? I ja nie wiem dlaczego (...) Mnie się wydaje, że trochę jest to tęsknota za Polską pomieszana z wódką. Tak wylałem swój żal. Wydaje mi się też, że trochę z tęsknoty za krajem zacząłem sobie ciąć mordę".

PopekGangAlbaniiWojewódzki

"Powrót Króla!"

Lider grupy "Gang Albanii" wraca do Polski. Po wycofaniu zarzutów uchylono europejski nakaz aresztowania dla Paweła Ryszarda Mikołajuwa. Z informacji jakie podał Rozbójnik Alibaba na swoim fanpagu, wynika że raper od kilku godzin jest już w Polsce i szykuje się do powrotu na scenę.

PopekWracaGangAlbanii