Ośrodek wczasowy z "Dirty Dancing" istnieje naprawdę. Możesz w nim spędzić wakacje marzeń!

Filmu "Dirty Dancing" nikomu nie trzeba przedstawiać. Obraz z 1987 roku podbił serca naszych babć, mam oraz nasze. Która z nas nie chciałby przeżyć historii miłosnej niczym Baby (Jennifer Grey) i Johnny (Patrick Swayze)? Jeśli nie wykorzystałyście jeszcze letniego urlopu, mamy dla Was ciekawą propozycję! W Pembroke (stan Virginia) mieści się ośrodek wczasowy, gdzie nagrywano zdjęcia do "Dirty Dancing". I, co najlepsze, można tam wynająć pokój Baby lub domek Johnny'ego, wypocząć nad jeziorem czy - oczywiście - nauczyć się tańczyć! Kompleks hotelowy w rzeczywistości nie nazywa się Kellerman Resort, ale Mountain Lake Hotel, a jego klimat przywodzi na myśl rok 1963, w którym działa się akcja filmu. W linkach zamieszczonych poniżej znajdziecie więcej informacji dotyczących tego magicznego miejsca.

urlopzDirtyDancingwakacjeDirtyDancing

Mamy zwiastun nowego "Dirty Dancing". "Co to ma być?" - pytają internauci

Od premiery "Dirty Dancing" z nominowanymi do Złotych Globów Patrickiem Swayze i Jennifer Grey minęło dokładnie 30 lat. Z tej okazji stacja ABC zapowiedziała powrót filmowej legendy - oczywiście w odświeżonej wersji. Do sieci trafił właśnie pierwszy materiał zwiastujący produkcję. "Co to ma być?" - pytają fani "Wirującego seksu". Pod 30-sekundowym filmem aż roi się od komentarzy oburzonych internautów. Zapowiedź, mimo że zawiera wszystkie kultowe sceny, nijak ma się do pierwowzoru. "'Dirty Dancing' bez Patricka Swayze to nie 'Dirty Dancing'", "Go home abc, your drunk" - to niektóre opinie dotyczące trailera produkcji z Abigail Breslin i Coltem Prattesem w rolach głównych. Przypominamy, że obraz stacji ABC będzie 3-godzinnym telewizyjnym remakiem. Pierwszy odcinek obejrzymy 24 maja.

DirtyDancingserialelegendykina

Odtworzyli taniec z "Dirty dancing" na własnym weselu!

Lindsay Pergola i Richie Guarini, nowożeńcy ze stanu New Jersey, wpadli na oryginalny pomysł pierwszego tańca. Na własnym weselu postanowili odtworzyć kultowy taniec z "Dirty dancing" do utworu "(I’ve Had) The Time Of My Life"! Nagranie z wirującą parą udostępniła na Facebooku kuzynka pana młodego. Wideo błyskawicznie zdobyło popularność w sieci! Ponad 17 milionów wyświetleń, ponad 75 tysięcy polubień i 170 tysięcy udostępnień to naprawdę imponujący wynik! Zobaczcie, czym tak zaimponowali internautom!

DirtyDancingweseleYouTube