"Deadpool 2": Po obejrzeniu tego zwiastuna mamy pewność - to będzie mocny film!

Macie dosyć kina superbohaterskiego z drętwymi postaciami, które zawsze idą określonymi ścieżkami - dobra lub zła? Jeśli tak, zdecydowanie powinniście czekać na drugą odsłonę marvelowego "Deadpoola"! Grany przez Ryana Reynoldsa antybohater w czerwonym stroju pokazał, na co go stać już w zeszłym roku. Film, ku zaskoczeniu wytwórni, okazał się być wielkim sukcesem. Twórcy, biorąc się za produkcję sequela, stanęli przed ogromnym wyzwaniem. Utrzymanie poziomu pierwszej części nie będzie łatwe... Chociaż oglądając tę zapowiedź wierzymy, że to możliwe! Fragment obrazu zwiastuje powtórkę znakomitej rozrywki. Znalazł się w nim także sam Stan Lee :) Przypominamy, że "Deadpool 2" trafi na ekrany kin na początku przyszłego roku.

DeadpoolMarvelkinowepremiery

Tarantino wyreżyseruje "Deadpoola 2"?

Tim Miller ze względu na różnice artystyczne między nim a Ryanem Reynoldsem, tytułowym "Deadpoolem", zrezygnował z funkcji reżysera drugiej części filmu. Fani marvelowego antybohatera postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaproponowali własnego kandydata na twórcę "Deadpoola 2". Stworzyli internetową petycję, w której domagają się, by reżyserem został... Quentin Tarantino! "Wyobraźcie sobie Tarantino piszącego dialogi do tego filmu - to byłoby niesamowite" - zawiera tekst petycji. Twórca "Pulp Fiction" słynie ponadto z umiejętności mieszania gatunków filmowych, trwających ponad dwie godziny produkcji, przedstawiania własnych wizji bez żadnych kompromisów z wytwórniami, realistycznych scen walk oraz inteligentnego poczucia humoru. Pytanie, czy Tarantino chciałby się poświecić właśnie "Deadpoolowi"? Jak zapowiadał, jego filmografia poszerzy się jeszcze o zaledwie dwie produkcje.

DeadpoolMarvelQuentinTarantino

"Deadpool 2" parodią kina superbohaterskiego?

Tegoroczny "Deadpool" skradł serca kinomanów. Nic dziwnego, że twórcy planują już kontynuację filmu o pierwszym tak bezpośrednim superbohaterze. Zdjęcia ruszą na początku przyszłego roku, a premiera planowana jest na 2018 rok. O zapowiadanym sequelu wypowiedział się ostatnio jeden z producentów: "Myślę, że "Deadpool 2" będzie komentarzem tego wszystkiego, co dzieje się z obecnym kinem, szczególnie tym superbohaterskim". Tim Miller na pewno położy nacisk na humor. Może powstanie z tego parodia? Chcielibyście, żeby Deadpool był jeszcze bardziej prześmiewczy?

DeadpoolMarvelfilmywprodukcji

Deadpool 2 oficjalnie potwierdzony!

Stało się to, czego wszyscy się spodziewali. Do kin trafi druga część najbardziej kasowego tytułu z serii "X-Men". Za kamerą zasiądzie po raz kolejny Tim Miller, a scenariusz, tak samo jak w części pierwszej, napiszą Rhett Reese oraz Paul Wernick. Odtwórcą głównej roli będzie dobrze Ryan Reynolds, który zebrał bardzo dobre recenzję podczas pierwszej części. Jak na razie nie opublikowano jeszcze daty premiery.

Deadpool2ZapowiedzianyDeadpool