"Botoks" Vegi stanie się... serialem! Znamy datę premiery

Platforma "Showmax" ogłosiła, że wraz z Patrykiem Vegą pracują nad serialem "Botoks". To już kolejny projekt, po "Pitbullu" i "Służbach Specjalnych", gdy po filmie pełnometrażowym powstanie krótka kontynuacja wątków z kinowej wersji. Nie spotkało się to z ciepłym przyjęciem, tym bardziej po hejcie, jaki spadł na "Botoks" i nowy zwiastun "Kobiet Mafii".Premiera zaplanowana jest na 31 stycznia. Zobaczymy, czy będzie to kolejna rzecz zrobiona na szybko, z naciskiem wyłącznie na zysk. A co Wy o tym sądzicie? Dajcie znać!

VegazkolejnymserialemserialeBotoksVegi

Powstanie serial na podstawie "Botoksu". Showmax wierzy w sukces Patryka Vegi

Niejeden reżyser marzy o podobnej promocji, jaką miał "Botoks". Nic dziwnego, że film Patryka Vegi obejrzało w kinie niemal 1,5 miliona widzów w zaledwie 10 dni. Twórca podziękował na Facebooku za zaufanie Polaków, sugerując jednocześnie, że negatywne recenzje jego najnowszego dzieła były "pisane na zlecenie". Trudno odnieść się do słów Krzemienieckiego, niemniej pewnym jest, że Polacy z jakiś powodów uwielbiają kino typu guilty pleasure. Sukces kasowy "Botoksu" przełożył się na zainteresowanie serwisu ShowMax. W planach dotyczących kolejnych projektów platformy znalazła się kontynuacja wizji Vegi o polskiej służbie zdrowia. Już niedługo ma pojawić się czteroodcinkowy miniserial oparty na wydarzeniach "Botoksu". Za jego realizację odpowie Patryk Vega.

BotoksVegiserialepolskiekino

"Botoks" pobił rekord "Pitbulla". Liczba widzów robi wrażenie!

Wzbudzająca ogromne emocje najnowsza produkcja Patryka Vegi mimo druzgocących recenzji odnosi kolejne sukcesy. Na początku października dystrybutor filmu, firma "Kino Świat" podała, że "Botoks", który wszedł na ekrany kin 29 września, z liczbą 711 tysięcy 906 widzów zaliczył najlepsze otwarcie w 2017 roku. Wtedy był to drugi najlepszy wynik w historii polskiej kinematografii - miejsce pierwsze bowiem należało do innego filmu Vegi, a mianowicie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, który przez pierwsze trzy dni zgromadził aż 835 tysięcy widzów. Nieprzychylne opinie na temat "Botoksu" nie przełożyły się na liczbę ściągających na seansy osób, gdyż produkcja po upływie kilku dni jest nowym liderem zestawienia najchętniej oglądanych filmów w historii rodzimego kina! Po drugim weekendzie od premiery wynik jest imponujący - 1 460 000 osób, które zakupiły bilety! Biorąc pod uwagę wynik produkcji "Pitbull: Nowe porządki" (schodził on z ekranów z wynikiem 1 428 000 widzów) możemy spodziewać się kolejnych rekordów!

BotoksVegikinopolskiekino

Korwin-Piotrowska ostro o "Botoksie" Vegi: "Brońmy kobiety przed takimi filmami"

Od oficjalnej premiery długo zapowiadanego filmu Patryka Vegi, a raczej Patryka Krzemienieckiego, dyskusja na jego temat nie ustaje. Produkcja, która miała być opartym na faktach, niezwykle brutalnym obrazem funkcjonowania polskiej służby zdrowia, nie przypadła do gustu krytykom ani publiczności. "Nie przypadła do gustu" to mało powiedziane... Na "Botoks" wylała się prawdziwa fala hejtu. O tym, dlaczego to film "społecznie szkodliwy", usłyszycie w wideorecenzji Sfilmowanych, do której link znajdziecie w materiałach zamieszczonych poniżej. W sposób nie mniej krytyczny o obrazie wypowiedziała się Karolina Korwin-Piotrowska. "Jest: straszliwie nudno, strasznie dłuuugo, momentami kompletnie bez sensu, a dialogi, w czym Vega do teraz był prawdziwym mistrzem, sięgneły bruku, są drętwe jak dialogi w polskich komediach romantycznych albo w docu soapach, są dobre zdjęcia i muzyka oraz montaż, i to ratuje ten film przed kompletnym upadkiem" - pisze dziennikarka. "Minister Zdrowia powinien, na chwilę przed wprowadzeniem zmian w ustawie o aborcji, przyznać filmowi nagrodę. Tak, brońmy kobiety. Nawet przed filmami. takie czasy nastały. Chcę wierzyć, że to zdarzyło się przypadkiem, chcę wierzyć, że nie zrobiono tego z rozmysłem" - dodaje na Facebooku.

BotoksVegipolskiekinohejt

Kinowy zwiastun "Botoksu" zdradza jeszcze więcej! Nowy film Vegi będzie najmocniejszym tej jesieni?

Do sieci trafił kinowy zwiastun najnowszej produkcji Patryka Vegi "Botoks". Filmy z serii "Pitbull" przyniosły reżyserowi nie tylko kasowy sukces, ale także miano twórcy poruszającego tematy, o jakich do tej pory w Polsce milczano. Jego kolejny obraz ma być bezkompromisowym uderzeniem w polską służbę zdrowia. W główne postacie kobiece wcielą się Agnieszka Dygant, Olg Bołądź i Katarzyna Warnke. "Myślę, że to będzie mój najmocniejszy film!" - zapowiada Vega. O tym, czy obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce naprawdę okaże się wielkim hitem, przekonany się już jesienią. "Botoks" trafi na ekrany rodzimych kin 29 września 2017 roku. Tymczasem obejrzyjcie drugi już zwiastun oczekiwanej od dawna produkcji!

BotoksVegipolskiekinokinowepremiery

Jest zwiastun nowej produkcji Patryka Vegi! "Botoks" będzie najmocniejszym filmem tej jesieni! [WIDEO]

"Botoks", najnowsza produkcja Patryka Vegi mająca być bezkompromisowym uderzeniem w polską służbę zdrowia zadebiutuje na ekranach kin już 29 września tego roku. Z racji zbliżającej się wielkimi krokami premiery wypuszczono zwiastun, który potwierdza wcześniejsze zapowiedzi reżysera o kinie w swym najlepszym, najbardziej brutalnym wydaniu. Po rozkładającym na czynniki pierwsze pracę w policji "Pitbullu" Vega skierował bowiem swoją uwagę na drażniącą nas Polaków kwestię jaką jest praca szpitali i koncernów farmaceutycznych. "Botoks" będzie inspirowany prawdziwymi zdarzeniami! "Spędziłem rok na rozmowach z kilkudziesięcioma lekarzami. Ich opowieści stały się budulcem dla scenariusza. Powstał porażający obraz, w którym pokazujemy ciemną stronę medycyny" - mówił Vega. Film skupi się na losach czterech kobiet, które staną się ofiarami służby zdrowia (wcielą się w nie znakomite aktorki: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska i Katarzyna Warnke). W rolach męskich zobaczymy m.in. Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego i Sebastiana Fabijańskiego. Jesteśmy przekonani, że to będzie najmocniejsza produkcja tej jesieni! Koniecznie zobaczcie zwiastun!

BotoksVegipolskiekinozwiastuny