Powstanie park rozrywki inspirowany filmem "Avatar"

Na pewno pamiętacie "Avatara", arcydzieło Jamesa Camerona. Produkcja cieszyła się tak wielką popularnością, że zdecydowano o nakręceniu aż 4 kolejnych części, które kolejno mają ukazać się w 2018, 2020, 2022, 2023 roku. Od pierwszego filmu z serii minęło już sporo czasu, ale być może z racji zbliżających się premier jego kolejnych odsłon, które do kin przyciągną na pewno liczną widownię, Disney ogłosił, że w Disney's Animal Kingdom w Orlando powstanie park inspirowany superprodukcją Camerona! Otwarcie "Pandora - The World of Avatar" zaplanowano na wakacje 2017 roku. Co zobaczymy w parku? Disney zdradził na razie, że będziemy mogli przepłynąć się w nim fikcyjną rzeką Na'vi, a podziwiać będziemy m.in. fluorescencyjne rośliny z lasów deszczowych i pływające góry! Czy park odniesie taki sukces jak film?

parkAvatarAvatarzabawa

"Avatar": powstanie serial?

James Cameron pracuje nad czterema (!) sequelami "Avatara". Zapytany podczas Comic-Conu, corocznego konwentu miłośników komiksów, gier i fantastyki, o plany dotyczące najnowszej produkcji, powiedział, że "Avatar" sprawdziłby się również jako serial. Istnieje szansa, że powstanie animowana seria telewizyjna, której akcja rozegra się na Pandorze. Premiera drugiej części najbardziej dochodowego filmu wszech czasów planowana jest na 2018 rok. Cameron przyznaje jednak, że nie jest pewny dotrzymania terminów. Myślicie, że długi czas oczekiwania na kolejne produkcje przekłada się na ich jakość, czy wynika jedynie z braku zorganizowania reżysera?

filmywprodukcjiAvatarseriale

Doczekamy się jeszcze 4 sequeli Avatara!

Podczas konwentu CinemaCon, James Cameron, reżyser pierwszej części Avatara poinformował, ze nakręci jeszcze 4 części najbardziej dochodowego filmu w historii kina. Premiera drugiej część historii o niebieskich stworach zaplanowana jest na koniec 2018 roku. Kolejne części do kin mają wejść w 2020, 2022 i 2023 roku.

AvatarZapowiedźFilmu