Sylwester z Andrzejem Dudą - prezydent udostępnił selfie z żoną i podziękował uczestnikom

Chęć wzięcia udziału w Sylwestrze z Andrzejem Dudą na Facebooku zadeklarowało aż 340 tys. osób! Wczorajszej nocy prezydent po raz kolejny udowodnił, że ma do siebie ogromny dystans i - zamieszczając na Twitterze selfie z żoną - podziękował wszystkim uczestnikom imprezy. "Serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia noworoczne dla Wszystkich Uczestników #SylwesterZAndrzejemDuda ! Pozdrawiamy!" - napisał kilka minut przed północą Andrzej Duda.

SylwesterzAndrzejemDudąAndrzejDudaSylwester

Pośladki Dody, mina Dudy - to zdjęcie przejdzie do historii

"Tylko jedna literka nas różni" - powiedziała ze sceny w kierunku prezydenta Andrzeja Dudy Dorota "Doda" Rabczewska. Podczas gali z okazji 25-lecia "Super Expressu" celebrytka wystąpiła w typowej dla siebie, wyzywającej kreacji. "Pierwszy kawałek dla najważniejszej osoby! Gdzie jest pan prezydent?" - wykrzyczała, po czym podała Dudzie kawałek tortu. Później jednak piosenkarka odwróciła się, prezentując licznie przybyłym politykom, a szczególnie głowie państwa oraz jego żonie półnagie pośladki w koronkowym kombinezonie. "Czy ona ma granice przyzwoitości?", "Pokazała się z najlepszej strony, z dudy strony" - komentują internauci. No cóż, twierdząc po minie prezydenta, nie czuje się chyba urażony :D

celebryciwpolityceAndrzejDudaDoda

Prezydent Andrzej Duda "za" zmianą konstytucji!

Podczas obchodów 3 majowych, prezydent Andrzej Duda określił konstytucję z 1997 roku jako "czasu przejściowego". Dodając, że: "należy się pochylić nad tą konstytucją, dokonać wnikliwej jej oceny i przygotować rozwiązania. Ale przygotować je nie tylko w gabinetach, przygotować je także w debacie z suwerenem, jakim jest polskie społeczeństwo reprezentowane także poprzez wiele organizacji, związków zawodowych, organizacji pozarządowych, posłów, senatorów." Prace nad zmianą konstytucji coraz bliżej?

NowaKonstytucjaAndrzejDudaZmianaKonstytucji