Kolejna produkcja Allegro z serii Legendy Polskie - "Jaskółka uwięziona"

Po premierze "Jagi" Allegro udostępniło utwór w wykonaniu Katarzyny Pośpiech (w tytułowej roli). Oprócz niesamowitej warstwy lirycznej nie mogło zabraknąć charakterystycznego dla twórczości Tomasza Bagińskiego teledysku. Zdania co do interpretacji są podzielone. Do czego, według Was, nawiązuje klip? Więcej utworów z serii Legendy Polskie możecie pobrać na stronie: http://legendy.allegro.pl/extras/. Znajdziecie tam m.in. cover kawałka "Cichosza", który pojawił się w "SMOKu"!

LegendyPolskieTomaszBagińskiAllegro

Reklama Allegro, która zachwyciła cały świat - rozmowa z twórcami

Reklamy świąteczne często grają tylko na naszych emocjach... O tym, że nowy spot Allegro jest inny, przekonała się nie tylko Polska, ale cały świat. Czy twórcy spodziewali się takiego sukcesu? Skąd pomysł na scenariusz? Co było dla nich najważniejsze w realizacji reklamy? Serwis noizz.pl postanowił zadać te pytania. Z wywiadu dowiadujemy się, że twórcy postawili przede wszystkim na wiarygodność. W ostatnich latach prawie milion Polaków wyjechało z kraju (głównie do Wielkiej Brytanii) w poszukiwaniu pracy. Brand Manager Allegro odpowiedział także na krytykę wywoływania emocji prostym zabiegiem: "Całe nasze życie składa się z prostych emocji takich jak smutek, radość, wzruszenie itp. Ciężko konstruować zarzut z tego, że sięgnęliśmy po jedną z nich, skoro są esencją naszego życia". Link do całego wywiadu znajdziecie poniżej :)

christmasreklamaAllegro

Świąteczna reklama przypomina, co jest w życiu najważniejsze i wzrusza do łez

Allegro niedawno zasłynęło serią filmów o legendach polskich. Wraz z Tomaszem Bagińskim udowodnili, że na wiele ich stać. Teraz Allegro zachwyca zupełnie innym nagraniem... Ich świąteczna reklama skupia się na tym, co w życiu najważniejsze. Zaczyna się niepozornie - starszy, samotny mężczyzna kupuje książkę i zaczyna naukę języka angielskiego. Na pewno uśmiechniecie się, kiedy mówi "I'm gonna fuc*ing kill you" do gumowej kaczki, ale nie humor jest tutaj najważniejszy. Obejrzyjcie do końca! My wzruszyliśmy się do łez!

christmasreklamaAllegro