Adele przerywa koncert, aby zganić ochroniarza!

Adele, to brytyjska gwiazda, która jest jedną z najchętniej słuchanych wokalistek na świecie. Jej płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, dlatego też jest ona jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki! Gwiazda potrafi jednak i zaszokować ostrą wypowiedzią. Nie wierzycie? Podczas ostatniego z jej koncertów w Melbourne, Adele przerwała występ, aby zwrócić uwagę jednemu z ochroniarzy, który pilnował, by na widowni panował względny spokój. Fani artystki próbowali wstać i lepiej ją zobaczyć. Ochroniarz prosił jednak, aby siedzieli. "Zanim przejdziemy do następnej piosenki...Przepraszam, proszę pana, wiem, że to pana praca, ale czy mógłby pan przestać kazać ludziom siadać na miejscu? To koncert, jeśli ludzie nie widzą sceny, to wstają. Jeśli tak cię martwi taniec innych, nie przychodź ku*wa na koncert. Jeśli zobaczę jeszcze jedną osobę, której każe się usiąść, przysięgam..."- powiedziała Adele. Fani nagrodzili artystkę za takie zachowanie gromkimi brawami.

gwiazdyAdelemuzykapop

Adele w "Send My Love"

Fani Adele mogą teraz bez końca odtwarzać nowy teledysk swojej idolki, którego oficjalna premiera miała miejsce podczas gali 2016 Billboard Music Awards w nocy z 22 na 23 maja czasu polskiego. Adele oczywiście czaruje głosem, ale i ruchami Na uwagę zasługuje również jej wyraźnie szczuplejsza sylwetka! Takiej Adele jeszcze nie widzieliście! Jesteście ciekawi "Send My Love"? To koniecznie kliknijcie play!

nowyteledyskAdelesendmyloveAdele

Już wkrótce nowy teledysk Adele!

22 maja na gali 2016 Billboard Music Awards fani Adele będą mogli po raz pierwszy zobaczyć nowy teledysk swojej idolki do piosenki "Send My Love (To Your New Lover)". Jest to trzeci singiel wokalistki z płyty "25". Reżyserem teledysku jest Patrick Daughters. Artystka zwiastun swojego klipu wrzuciła na Twittera i Instagram. Czy nowa piosenka Brytyjki zawojuje listy przebojów?

nowyteledyskAdelesendmyloveAdele