Michael Douglas oskarżony o molestowanie. Miał masturbować się przed pracownicą

Kolejne niepokojące wieści dochodzą nas zza oceanu. Po "seksaferze w Białym Domu", o czym pisaliśmy wczoraj, kolejny hollywoodzki aktor usłyszał zarzuty molestowania seksualnego. Dwukrotny zdobywca Oscara, Michael Douglas, zaprzecza oskarżeniom. "To kompletne kłamstwo, fabrykacja, zero prawdy" - powiedział w wywiadzie dla Deadline. Jedna z byłych pracownic Douglasa odbyła niedawno rozmowę z dziennikarką, której wyznała, że zwolnił ją, po czym blokował jej karierę w branży filmowej. Aktor, mając 32 lata, miał masturbować się przed kobietą i odbywać w jej towarzystwie sprośne rozmowy telefoniczne, podczas których używał "barwnego" i niestosownego języka. "Rzecz, która boli mnie najbardziej to to, że muszę się z czymś takim dzielić z moją żoną i dziećmi. Moje dzieci są bardzo smutne. Idą do szkoły martwiąc się, że będzie o mnie jakiś artykuł przedstawiający mnie jako napastnika seksualnego" - mówi Douglas. W walce z zarzutami wspiera go żona, Catherine Zeta-Jones.

zarzutyMichaelaDouglasaMeTooświatkina

Najlepiej oceniany film w historii. "Toy Story 2" spadł z pierwszego miejsca po 10 latach!

Znacie serwis Rotten Tomatoes, prezentujący informacje i nowości ze świata kina? Do tej pory w jego rankingu pierwsze miejsce najlepiej ocenianych filmów zajmował film "Toy Story 2". Obraz ten zgromadził najwięcej pozytywnych opinii, a jego status się nie zmieniał przez 10 lat... aż do teraz. Dla kinomanów zaskoczeniem jest, że miejsce kultowej animacji Pixara zajął film, którego jeszcze wielu z nas nie miało okazji obejrzeć. "Lady Bird", bo o nim mowa, zgromadził dotychczas 170 pozytywnych recenzji. Jak podaje Filmweb, produkcja opowiada o "Christine "Lady Bird" McPherson, która nieustannie kłóci się z mamą, ale w rzeczywistości bardzo ją przypomina - obie są bardzo troskliwe, a do tego mają silną wolę i wyrobione poglądy. Matka Christine jest pielęgniarką i niestrudzenie stara się zapewnić rodzinie byt po tym, jak jej mąż (Tracy Letts) traci pracę". W rolę głównej bohaterki wciela się znana z takich filmów jak "Niepokonani" i "Nostalgia anioła" Saoirse Ronan. Z niecierpliwością czekamy, aż film wejdzie do rodzimych kin! Na razie nie znamy jednak oficjalnej daty polskiej premiery "Lady Bird".

LadyBirdkinowepremieryświatkina

1,5 mln dolarów za głowę aktorki. Tyle oferuje... polityk partii rządzącej

Jednej z najbardziej popularnych aktorek w Indiach, Deepice Padukone, grozi poważne niebezpieczeństwo. Jak donosi CNN (link do artykułu znajdziecie w materiałach zamieszczonych poniżej), polityk partii rządzącej Bharatiya Janata, Suraj Pal Amu, zaoferował nagrodę w wysokości 100 milionów rupii (ok. 1,5 miliona dolarów) za ścięcie jej głowy. Skrajnych nacjonalistów i konserwatywnych mieszkańców Indii oburzyła produkcja pt. "Padmavati", historia oparta na XVI-wiecznym sufickim poemacie. Kontrowersje wywołała rzekoma scena miłosna między filmowymi sułtanem i królową (w tej roli Padukone). Suraj Pal Amu twierdzi, że filmowcy popełnili grzech ciężki, przedstawiając władczynię w sposób uwłaczający pamięci o niej. Właścicielom kin, którzy chcieli pokazać obraz, grozi spaleniem budynków. Sami twórcy zapewniają jednak, że romantyczna sekwencja nie została zekranizowana i nie pojawi się w filmie. Aktorka mimo wszystko korzysta ze zwiększonej ochrony osobistej i wsparcia policji, a premiera produkcji, która planowana była na 1 grudnia, została przełożona.

politykawkinieprzemocświatkina

Kevin Spacey ocenzurowany przez TVN w zwiastunie filmu!

TVN postanowił ocenzurować twarz Kevina Spacey'ego oraz jego nazwisko w zwiastunie filmu "Szefowie wrogowie". Wygląda to dość komicznie, ponieważ aktor nie tylko ma na oczach czarny pasek, ale jego nazwisko skrócono do zwykłego "S.", a reszta została "wypikana". W mediach społecznościowych wywołało to ogromne oburzenie. Internauci nie zostawiają na popularnej stacji suchej nitki. "Kevin Spacey ocenzurowany na TVN. Rok 2017. Cenzura w TV. I to taka jakby był gościem programu "Uwaga", ale nie chciał pokazać oczu i nazwiska, co i tak zasłonili beznadziejnie. Czy na pewno mamy teraz 2017 rok?" - pisze jeden z internautów. Wszyscy jednak zastanawiamy się nad jednym - czy podczas emisji "Szefowie wrogowie" bohater grany przez Spacey'ego będzie ocenzurowany? Link do ocenzurowanego zwiastuna znajdziecie poniżej w materiałach powiązanych. Dajcie znać, co o tym myślicie!

ocenzurowanyKevinSpaceykontrowersjeświatkina