Miał dość bałaganu swojego współlokatora. Postanowił nieporządek zamienić w galerię sztuki współczesnej!

Osoby, które kiedykolwiek wynajmowały z kimś mieszkanie, wiedzą na pewno, kim jest współlokator-bałaganiarz... Stos niepozmywanych naczyń, które już nie mieszczą się w zlewie, śmieci w każdym, nawet najmniejszym zakamarku lokum, pranie niezrobione od miesięcy. Tak, to bardzo kłopotliwe. Jak z kimś takim sobie poradzić? Amerykański komik Justin Cousson ma na to swój sposób. Zniecierpliwiony lenistwem swojego kolegi postanowił zamienić pozostawiony przez niego bałagan w galerię sztuki współczesnej! Przeterminowane mleko, brudne sztućce czy zalegające w pralce pranie zyskały dzięki komikowi całkiem nowy wymiar. Znajdujące się na "wystawie" obiekty zostały opatrzone kartkami, na których umieścił on nazwy przedmiotów, a także ich ceny. Projekt Coussona zyskał wielu fanów! Ciekawe czy jego współlokator wziął się po tym za porządki ;)

sztukazbałaganuśmieszne

Rada? Nigdy nie próbuj otwierać samochodu tak jak ona!

Pomyśl: jesteś sam w środku lasu. Przyjechałeś odpocząć od miejskiego zgiełku, łapiąc ostatnie promienie słońca. Po spacerze po urokliwym buszu podchodzisz do swojego samochodu, w którym masz kosz piknikowy wypełniony smakołykami! Niestety, nie masz przy sobie kluczyków. Pewnie je zgubiłeś! Chodzisz po lesie, szukasz ich i nie możesz znaleźć, a stajesz się coraz bardziej głodny. Co wtedy robisz? Próbujesz się włamać do samochodu! Jak? Akurat wcześniej wyciągnąłeś z bagażnika zestaw narzędzi, m.in. młotek i to właśnie go chcesz użyć do otworzenia pojazdu, próbując rozbić przednią szybę. Niestety nie udaje ci się...Niewiele myśląc, (z nadzieją) pociągasz za klamkę i okazuje się, że samochód cały czas był otwarty! Nieźle, co nie? Po prostu cud! Myślisz pewnie, że taka historia nie może się nikomu przydarzyć? Otóż może! Na portalach społecznościowych krąży filmik, którego bohaterką niejaka Peachey Kristen. Ktoś uwiecznił właśnie takie jej zmagania z "niesfornym" pojazdem! Uśmiejecie się do łez! ;)

YouTubesamochodyśmieszne

On udowodnił, że Twoim najlepszym przyjacielem może zostać...kangur!

Czasami można odnieść wrażenie, że zwierzęta rozumieją nas lepiej niż ludzie. Tak jest na przykład z psem, który uchodzi za najlepszego przyjaciela człowieka. Ale dla naszego czworonożnego kompana wyrósł jak spod ziemi nowy konkurent - kangur! W sieci pojawił się niesamowity filmik, który pokazuje, że ten zwierzak może robić z nami wszystko: zakupy, spacery, wspólne lunche, a nawet praca na budowie nie stanowią dla niego żadnego problemu! Zobaczcie wideo i koniecznie zdradźcie nam, czy przekonało Was ono do zmiany pupila na bardziej...egzotycznego ;)

zwierzętaśmiesznekangur

Jak kraść to miliony? Nie! On ukradł flaszkę!

W miejscowości Kiczyce w powiecie Cieszyńskim (województwo śląskie) doszło do nietypowej sytuacji podczas wesela. W trakcie oczepin na salę weselną wdarł się nieproszony gość (nawet nie próbował udawać, że nie jest jednym z gości państwa młodych!) i ukradł butelkę wódki! Kradzież została zarejestrowana przez kamerzystę i dzięki niemu cały internet może teraz podziwiać to zdarzenie! Zobaczcie, jak wyglądała jedna z najbardziej zuchwałych kradzieży ostatnich lat :D

weseleśmiesznekradzież

Basenowe party w nowym teledysku Wiśniewskiego! Będzie żenada roku?

Pamiętacie "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego? Myśleliśmy, że wokalista już niczym więcej nas nie zaskoczy, a tu proszę! Nowy teledysk do utworu o niezwykle ciekawym tytule "Wab milion bab" kilka dni temu trafił do sieci. Co w nim zobaczymy? Imprezę nad basenem - półnagie panie i zachwyconych nimi panów popijających drinki. Teledysk ma promować najnowszy album pt. "Nierdzewny". O nie, to oznacza, że to nie jest ostatni utwór czerwonowłosego...Wakacje się skończyły, więc z tego przeboju lata raczej nie będzie, ale za to my nominujemy go do nagrody w kategorii żenada roku! Zobaczcie wideo!

teledyskiśmieszneMichałWiśniewski

Ta para ma na sobie 100 warstw ubrań!

Nie wiemy jak Wy, ale my nigdy nie zastanawialiśmy się, jak to jest mieć na sobie tyle warstw ubrań. Ok wiemy jak ubierać się na cebulkę, ale to co zobaczycie to już lekka przesada, chociaż doceniamy pomysłowość ;) De'arra i Ken, bo tak nazywają się bohaterowie filmiku, mają swój kanał na Youtube, gdzie umieszczają zabawne widea z przeróżnymi wyzwaniami. To jest jednym z nich! 100 warstw ciuchów na sobie? Żaden problem! ;)

wyzwanieYouTubeśmieszne

Prank z kosmitami. Śmieszny czy niebezpieczny?

W sieci pojawił się filmik, pokazujący jak pasażerowie jednej z taksówek zatrzymują się w lesie na wskutek awarii, a później napadnięci zostają przez kosmitów! Kierowca samochodu wychodzi z auta szukając zasięgu, aby zadzwonić po pomoc. Wtedy nad jego głową pojawia się latający pojazd oświetlając go. Później mężczyzna znika, a do samochodu z przerażonymi pasażerami zbliżają się obcy. Ludzie w taksówce krzyczą, płaczą i tulą się wzajemnie. Wszystko to jest oczywiście kawałem. UFO zawieszone jest na dźwigu, a kosmici to zwykli, przebrani aktorzy. Samo video dla oglądających jest śmieszne, jednak jedna z komentujących osób napisała, iż dobrze iż pasażerowie nie posiadali przy sobie broni, bo mogliby kogoś nieświadomie, wskutek głupiego żartu zabić, chcąc się tylko obronić. Osoby, które mają słabe serce również mogły źle wyjść z tego zdarzenia. Zobaczcie sami. Co myślicie o takich żartach? Są bezpieczne?

prankYouTubeśmieszne