Zemsta na ślubie [+18]

To miała być piękna uroczystość i nic nie wskazywało na to, że będzie inaczej. Jednak na ślubie tej pary stało się coś strasznego. Na filmie widzimy, jak za młodymi idzie niedbale ubrany, otyły mężczyzna - Cicero Barbosa da Silva. Wydaje się, że siądzie do kościelnej ławki, ten jednak wyciąga broń i zaczyna strzelać do zebranych gości. Całe wydarzenie rozegrało się w małym miasteczku w Brazylii. Co było powodem tragedii, podczas której zginęło 3 osoby? Policja motywuje powód zbrodni zemstą. Wcześniej zabity został syn sprawcy, a głównym podejrzanym był jeden z członków rodziny znajdujący się w kościele.

morderstwoślubbroń

Niecodzienna sesja ślubna

Jak wyobrażacie sobie idealną sesję ślubną? Panna młoda w pięknej białej sukni, a jej wybranek w garniturze na tle pięknego krajobrazu? Nie dla tej pary! Mila I Raphael poznali się na siłowni. Łączy ich wspólna pasja do ćwiczeń i sportu. Na siłowni pracują i spełniają swoje pasje. Ta też się zaręczyli. Nic dziwnego, że i tam postanowili zorganizować swoją ślubną sesję zdjęciową. Panna młoda zamiast długiej białej sukni miała na sobie ubrany sportowy biały stanik i spodenki, na głowie założony był jednak welon. Natomiast pan młody zamiast garnituru miał ubrane tylko jasne legginsy. Zobaczcie jak prezentowali się na sesji!

sesjaślubnamodaślub

Kiedy ślub może zmienić się w pogrzeb

Podczas uroczystości ślubnej w Chinach goście prawie zabili pana młodego! Zwyczaj jaki panuje w tym kraju, nakazuje podczas drogi po pannę młodą zastawiać na przyszłego męża liczne niespodzianki i przeszkody, aby utrudnić mu zadanie. Każde wesele jest tam obchodzone w radosny sposób. Tutaj jednak na pana młodego będącego z zawodu strażakiem, czyhali uzbrojeni w gaśnice goście. Złapali mężczyznę i zaczęli rozpylać nad nim substancję. Wszystko wydawało się dosyć zabawne, jednak ilość pary spowodowała u pana młodego duszności. Postronne osoby wezwały szybko na pomoc służby ratunkowe. Do mężczyzny na końcu nagrania podbiega pani młoda krzycząc, aby ktoś podał mu wodę. Czy takie zwyczaje mają zachęcić czy przestraszyć przyszłych mężów? A wy jak myślicie?

ślubChinywesele

Muzułmańska suknia ślubna

W filmach i na wielu fotografiach zawsze widzimy piękne panny młode w białych sukniach, idące do ołtarza. Zazwyczaj są to osoby biorące ślub w obrządkach chrześcijańskich. Czy jednak zastanawialiście jak wyglądają muzułmańskie panny młode? Wbrew powszechnym stereotypom wcale nie chodzą one ubrane tylko w ciemnych hidżabach. Kobiety mogą nosić w tym dniu suknie w różnych kolorach, a ich głowy przystrajane są często w różne biżuterie, tiary czy koronkowe hidżaby. Zobaczcie sami jakie zdjęcia publikują projektanci i fotografowie na swoich Instagramach.

islammodaślub

Od 60 lat jedzą swoje weselne ciasto!

85-letni Ken i 81-letnia Ann z Florydy już od ponad 60 lat w dość wyjątkowy sposób obchodzą rocznicę swojego ślubu. Co roku w ten dzień jedzą kawałek swojego ślubnego tortu! Keks upieczony został przez babcię Ann jako tradycyjne ciasto w rodzinie. Kawałek weselnego keksa staruszkowie polewają brandy, aby je zwilżyć. Do tego otwierają butelkę szampana i wspominają dzień swojego ślubu. Ciasto przypomina im to, jak wiele wspólnych chwil przeżyli. Tort schowany jest w szczelnie zamkniętym opakowaniu po kawie Maxwell House. "Wierzcie mi, dopóki na keksie jest wystarczająco dużo brandy, ciasto jest bardzo smaczne. I nigdy nie czuliśmy się po nim źle"-mówi Ann.

ślubrocznicaciasto

Szczęsny i Marina pobrali się

Bramkarz polskiej reprezentacji Wojciech Szczęsny i piosenkarka Marina Łuczenko pobrali się. Długo nie chcieli zdradzić daty swojego ślubu. O zawarciu małżeństwa i weselu piłkarza i piosenkarki napisał na Twitterze reporter PZPN-u, Łukasz Wiśniowski. Uroczystoć odbyła się w Grecji. Goście zostali zakwaterowanie w hotelu Westin. Wśród zaproszonych gości pojawiła się m.in Anna Lewandowska, lecz bez swojego męża. Robert grał wtedy mecz o Puchar.

ślubszczesnypiłkarz